Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Изгрев
ул. Прилеп
89 000 €
174 068.87 лв.

(1 483 €, 2 900.50 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:30 на 19 май, 2026 год.
Обявата е посетена 31 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
4-ти от 6
Строителство:
Тухла, Не е въведен в експлоатация

Описание на имота:

УЛ ПРИЛЕП - МОРСКА ПАНОРАМА - СРЕДЕН ЕТАЖ - ОТЛИЧЕН ЗА ИНВЕСТИЦИЯ

Вашият брокер : Никола Петров - 0894 466 979

Имотът представлява : Входно антре, всекидневна с обособена кухненска част, уютна спалня, тераса с достъп от двете стаи, баня с тоалетна, клиер/перално.

От имотът се разкрива уникална морска панорама.
Изложение на апартаментът е изток.
Среден етаж 4от6 с асансьор.
Разсрочено плащане.

Състояние : Жилището се предлага по 'БДС'

Отлична Локация : кв. Изгрев - ул.Прилеп бърз достъп до главни пътни артерии, административни учреждения, банки, училища, детски градини, автобусни спирки, детски площадки, аптеки, търговски центрове, супермаркети, козметични студия, заведения и туристически атракции.

* Като клиенти на 'Бравис Брокърс' получавате най-добрите условия при нужда от ипотечен кредит.
* Завършване 'До ключ' на преференциални цени!
*Приложените снимки са от готова сграда на строителя!

Вашият брокер : Никола Петров - 0894 466 979
Особености
Тухла
Асансьор
С гараж
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0894466979
Брокер:
Никола Петров
0894466979