Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
149 000 €
291 418.67 лв.

(1 552 €, 3 035.45 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:05 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 9 пъти.
Площ:
96 m2
Етаж:
3-ти от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

НОВО СТРОИТЕЛСТВО - ВИНИЦА - ТРИСТАЕН - ИЗЦЯЛО ЮЖЕН - ГОТОВА СГРАДА

Имотът представлява : Просторен тристаен апартамент с югоизточно изложение в много тихата и спокойна част на квартал Виница в близост до горичка.

Разпределението на имота е следното - входно антре, голяма всекидневна с кухненски бокс с излаз към балкон, голяма спалня с излаз

към същия балкон, още една голяма спалня и баня с тоалетна. Към апартамента има прилежаща изба.

Жилището е с обща площ от 96 кв.м., намира се на 3ти от 4 етажа в чисто нова и модерна сграда.

Състояние: Апартаментът се издава с финно шпакловани стени и с поставени подови настилки в коридора и кухненската част

Има възможност за закупуване на паркомясто - подземно или дворно.

Александър Мануков - 0878 300 267
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0878 300 267
Брокер:
Александър Мануков
0878300267
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Варна, Виница
Обява: 1c177850474931535

149 000 €
291 418.67 лв.
История на цената
(1 552 €, 3 035.45 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Виница